Lajme

Nenën e kishe me kancer, Albatros Rexhaj: Me erdh një dritë dhe një zë, më tha përdore ujin ‘Zem Zem’. Ja çfarë mrekullie ndodhi pasi ia dhashë nënës këtë ujë!

Në emisionin Kojshia Show, këtë javë ishin: shkrimtari i njohur Albatros Rexha dhe hipnoterapeisti Fatmir Muçolli.

Shkrimtari Albatros Rexhaj, në këtë emision ka ndarë një histori kur e kishte nënën e sëmurë me kancer. Ai tregon se kishte parë një ëndërr ku një zë i kishte thënë që t’i jepë nënës së tij ujin “Zem Zem”. Ai kishte siguruar këtë ujë, nga i cili më pas thotë se kishte ndodhur një mrekulli.

Ndiqeni minutën e 14:00 për ta dëgjuar rrëfimin e plotë të Albatros Rexhajt.

LEXO EDHE:  Rashiq: Konflikti i armatosur në Banjskë ishte akt terrorist, Kurti është pacifist dhe intelektual