Lajme

Nëna e dëshmorit e emocionon deputetin Shaip Kamberi

Deputeti shqiptar në Parlamentin e Serbisë Shaip Kamberi, ishte mysafir në emisionin Kojshia Show, e bashk me të ishte edhe nëna e dëshmorit, Smajl Ahmeti.

Nëna e dëshmorit Smajl Ahmeti emocionoi deputetin Shaip Kamberi me disa fjalë prekëse dhe pati një porosi për Serbinë!

Ndiqeni minutën e 28 të emisionit:


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?