Lajme

Ndodh edhe kjo në Kosovë, e rrezikon fëmijën duke e lëkundur jashtë terasës së një ndërtese

Shpesh herë hasim në pamje të çuditshme, të veprimeve të njerëzve të ndryshëm.

Por siç duket dikush së fundi mendoi të argëtonte veten dhe fëmijën, por në fakt po e rrezikonte atë.

Në një prej ndërtesave të Fushë-Kosovës, dikush po e luhaste fëmijën jashtë terase, madje aq shumë sikur të ishte një kukull.

Në videon e dërguar në Indeksonline shihet se si duke e mbajtur me duar, fëmija lëkundet herë para herë prapa duke e rrezikuar të bije nga lartë.

Për më tepër shikoni videon dhe vlerësoni vetë rrezikun që mund t’i kanoset këtij fëmije.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?