Lajme

Ndjekje si nëpër filma

Një ndjekje e policisë në Kaliforni ka përfunduar me përplasje dramatike të premten mbrëma.

Vetura e të dyshuarit është përplasur me një tjetër në një autostradë, duke u bërë copash, shkruan Reuters.

I dyshuari ka dalë nga makina dhe filloi të vraponte, mirëpo në fund përfundoi në prangat e policisë.

Ndjekja e tij nisi kur policia tentoi ta ndalonte për shpejtësi.