Lajme

Ndërron jetë Ceka, mundet nga Covid 19

Covid 19-të tahsmë ka marrë edhe një nga personazhet e njohur të ekranit në Kosovë.

Siç bëhet e ditur, Ceka, për të gjithë e njohur nga “Diçka po zihet” dhe “recetat e Cekes”, ka ikur nga kjo botë e mundur nga virusi pandemik Covid 19-të, shkruan “Kosovarja”.

Lajmin e ka bërë të ditur mikja dhe bashkëpunëtorja e saj, Xheraldina Vula.

“Ceka na la. Partnerja ime e Diçka Po Zihet per 15 vjet me radhe nuk e perballoi sulmin e tmerrshem te kovid-19. Kuzhina televizive shqiptare kurre me nuk do te jete njesoj pa ty Ceko. Ke vene themelet e nje kuzhine fantastike sa tradicionale aq dhe moderne. Librat e tu jane ne cdo shtepi aty ku deshirohet te hahet mire. Do te me mungosh shume Ceko♥”.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?