Lajme

Nazmije Bazaj po vuan nga kanceri, ka nevojë për 100 mijë euro ndihmë

Nazmije Bazaj 41 vjeqare nga Komuna e Drenasit po ballafaqohet me sëmundjen e tumorit (kancerit).

Mjetet financiare qe duhet te mblidhen për mjekimin e saj janë 100,000€.

MUNDËSITË PËR NDIHMË JANË:

– Nr Llogarisë Bankare NLB:

Për Kosovë: 17 01 0186045108 77
IBAN: XK05 17 01 0186045108 77

Përmes Wester Union, Money gram dhe Ria – Milaim ose Zukë Bazaj (Vellezerit)

Nr kontaktues:
Për Kosovë
+38344284180(Milaim Bazaj)

LEXO EDHE:  Kurti: Vuçiq e Radojiçiq si Millosheviqi e Arkani, deshën të nisnin luftë të dielën

Për Gjermani
+4917634525619(Zukë Bazaj)