Lajme

Nasim Haradinaj tregon se si e futi në thes Daut Haradinajn dhe e ngrehu zvarrë nëpër ara

Nënkryetari i OVL UÇK’së, Nasim Haradinaj ka qenë i ftuari i radhës i rubrikës “n’Katun” të emisionit veror “SONTE”.

Ai ka folur për jetën e tij, duke treguar kështu se çfarë fëmije ka qenë. Po ashtu ka rrëfyer se si prindërit e kanë këshilluar që vazhdimisht të lexojë libra

Ndër të tjera ka treguar se e ka futur në thes deputetin e AAK’së, Daut Haradinajn dhe e ka ngreh zvarrë nëpër tokë.


SHIKO EDHE: Si do të duket jeta pas COVID-19?