Lajme

Mozzik: Sapo takova Kadri Veselin, Thaçin dhe Nasimin në Hagë, janë të fortë si guri

Këngëtari i njohur kosovar, Gramoz ‘Mozzik’ Aliu, ka takuar ish-krerët e UÇK-së në Hagë.

Ai këtë e bëri të ditur përmes një postimi në profilin e tij në Facebook.

Njoftimi i tij:

“Sapo përfundova vizitën në Hagë , ku takova Kadri Veselin !

I fortë guri , i pa thyeshëm si gjithmonë.

Historia që po e përcjellë Kadriun dhe shokët e tijë,shpresoj që nje ditë të merrë kahje të duhur.

Shpresoj që një ditë UÇK-ja të trajtohet në mënyrë të drejtë.

#FREEKADRIVESELI

Pata rastin ta takoj dhe Hashimin e Nasimin të fala keni nga të gjithë.


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje