Lajme

“Mos shit mend dhe ec prej shpije”, tensionohet situata në Kuvend

Deputeti i Vetëvenodsjes Mefail Bajqinovci ka kërkuar nga Kryeminsitri Hoti të dorëhiqet, duke i lëshuar atij një lumë akuzash për qeverisje, shkruan Gazeta Metro.

Sipas tij, Hoti nuk pyetet nga askush prandaj nuk ka nevojë që të shesë mend dhe duhet të lëshojë rrugë duke shkuar në shtëpi.