Lajme

Momenti tragjik nga shpërthimi në Bejrut, Elvis Naçi lutet për viktimat

Bamirësi i njohur shqiptar Elvis Naçi ka reaguar pas ngjarjes në Bejrutm përmes një video tronditëse, shoqëruar me një mesazh ku i lutet Zotit.

Elvis Naçi ka bërë një publike, një video, rreth katastrofës së sotme në Bejrut që la me dhjetëra të vdekur dhe me mijëra të plagosur.

“Shpërthimi ngjason me një atë të një arme bërthamore”, ka shkruar në reagimin e tij, Elvis Naçi, shoqëruar edhe me pamjet tronditëse.

Ka ende paqartësi, prej kaosit, rreth asaj që ka ndodhur në Bejrut.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?