Lajme

Momenti kur uji në ujvarë fillon të rrjedhë në drejtimin e kundërt

Një video e publikuar nga Daily Mail e tregon momentin kur era tropikale Helene, ka shkaktuar që një ujëvarë në Cumbria të filloi rrjedhjën e ujit në drejtimin e kundër, madje edhe të krijohet një ylber në të.

Skena dramatike është kapur në Yorkshire Dales.

Era tropikale Helene me shpejtësi prej 80mph e ka goditur Skocinë dhe pjesën veriore të Anglisë, ndërsa ka arritur nga Atlantiku.

Për më shumë shikojeni videon më poshtë.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?