Lajme

Momenti kur moderatori refuzon arrestimin, ja çfarë i bën Policia!

Moderatori i emisionit “Kojshia Show” tentoi të ju bëj kamerën e fsheht Polcisë, dhe policia pa hezitim e arrestoi atë, shkruan InfoKosova.

Mirëpo policia hasi në rezistencën e moderatorit Sadri Imeri.

Gjatë arrestimit, moderatori Sadri Imeri refuzon Policinë e Kosoves duke ju treguar se është Kamara e fshehur.

Moderatori ju thot Policisë se nuk ka tentuar ta shkel ligjin!

Por shikoni çfar i bëjnë Policia e Kosovës atij./InfoKosova/

Shiko Videon: