Lajme

Momenti kur bombardohet objekti ku gjenden Al Jazeera dhe Associated Press

Ndërtesa ku ndodhet Al Jazeera dhe Associated Press është bombarduar para pak minutash, raporton Express.

Siç raporton Al Jazeera, ndërtesa është goditur nga raketat e Izraelit.

Në pamje fillimisht është parë goditja e një rakete, derisa kur ka rënë e dyta, ndërtesa është shembur fare.

Nuk dihet nëse punëtorët kanë arritur të evakuohen.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?