Lajme

Momente tmerri: Prifti del nga kisha për të ikur nga shpërthimi në Bejrut derisa tavani po shembej

Një video që është bërë virale në internet tregon momentin kur muret e një kishe fillojnë të dridhen pas shpërthimit të rëndë që ndodhi në Bejrut të Libanit.

Prifti i cili ndodhej brenda shihet duke ikur nga kisha i tronditur, derisa tavani fillon të shembet.

Kamera që filmon këtë më pas bie në tokë dhe videoja përfundon.

Shumë nga ata që kishin parë pamjet në mediat sociale kishin dërguar mendimet dhe lutjet e tyre te njeriu pa emër në video, me shumë nga frika nga më e keqja.