Lajme

Moderatori: O Fatmir nuk ke qenë normal prandaj ke mendu që ke fol me Zotin. Shikoni si reagon ai!

Në emisionin Kojshia Show, këtë javë ishin: shkrimtari i njohur Albatros Rexha dhe hipnoterapeisti Fatmir Muçolli.

Muçolli kishte pretenduar se ka folur me Zotin. Moderatori i emisionit ia kthen atij, duke i thënë se në ato momente kur ka menduar se ka folur me Zotin, ndoshta nuk ka qenë normal. Pas këtyre fjalëve, reagimi i Fatmir Muçollit ishte epik.

Ndiqeni emisionin nga minuta 33:00 për ta parë këtë moment.

LEXO EDHE:  Gjendet edhe një trup i pajetë i një terroristi të vrarë në veri