Lajme

Moderatori i bënë me lot të gjithë pasi dhuron terapinë e nënës së tij të vdekur për të sëmurit nga kanceri!

Këtë javë, emisioni Kojshia Show i është dedikuar muajit pink dhe atyre që janë të prekur nga anceri i Gjirit.

Të ftuar në këtë emision ishin mysafirët: dr. Ilir Kurtishi, onkolog, Fitim Uka, psikolog dhe Arnisa Osmani, një grua që mposhti dhe luftoi Kancerin.

Moderatori i emisionit Sadri Imeri ka befasuar mysafirin Dr. Ilir Kurtishi duke i dhuruar atij barnat e Kimioterapisë së nënes së tij të vdekur për bamirësi, pra për njerëzit e prekur nga Kanceri, transmeton Korrespodenti.

Ndiqeni këtë moment emocionues nga minuta e 32:00 e emisionit. /Korrespodenti


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?