Lajme

Valbon Krasniqi ishte shumë i revoltuar në Kojshia Show – shikone si e ndërprenë emisionin

Këtë te diele në emisionin Kojshia Show në RTK1 mysafir ishte Drejtori i ShSKuK-së, Infektologu Valbon Krasniqi.

Drejtori i SHSKUK-së Valbon Krasniqi me të filluar emisioni i ka kërkuar moderatorit Sadri Imeri që të vendosë maskën ose të paktën të jëtë i vaksionuar, transmeton Korrespodenti.

Moderatori nuk ka qenë as i vaksinuar dhe as nuk ka vendosur maskën, kështu Valbon Krasniqi ka ndërpre emisionin.

Ndiqeni minutën e parë të emisionit!


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje