Lajme

Mobilizim i madh i anëtarsisë dhe votuesve të PDK’së në Artanë

Kandidati për deputet nga radhët e PDK’së, Bujar Cakolli, sot ka zhvilluar një takim me simpatizantë dhe anëtarë të partisë në Artanë, raporton Korrespodenti.

Ai, përmes një statusi në profilin e tij në facebook, ka thënë se forca e PDK’së vjen nga angazhimi dhe përkushtimi tyre për shtet dhe dinjjtet.

Postimi i pltë i Cakolli:

Mobilizim i madh i anëtarsisë dhe votuesve të PDK-së gjithandej Kosovës. Sot në Artanë shpalosëm programin tonë për Rimëkëmbje të vendit. Forca jonë vjen nga angazhimi dhe përkushtimi ynë për shtet dhe dinjjtet! #PDK #Rimëkëmbje #EnverHoxhaj1 #BujarCakolli100


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?