Lajme

Ministri Ismaili u përgjigjet kritikave dhe komenteve qesharake në ‘Facebook’

Ministri i Shëndetësisë, njëherësh kandidat i PDK-së për deputet, Uran Ismaili, ka postuar sot një video ndryshe në faqen e tij në “Facebook”.

Ai ka zgjedhur disa prej kritikave që i janë bërë atij gjatë kësaj kohe dhe u është përgjigjur.

Shikoni më poshtë videon dhe shikoni përgjigjet e tij.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?