Lajme

Milaim Zeka publikon foto të babait të Rron Gjinovcit në darkë me Hashim Thaçi

Gazetari dhe analisti Milaim Zeka, përmes një statusi në profilin e tij në facebook, ka publikuar fotografi të babait të Rron Gjinovcit në darkë me Hashim Thaçin, raporton Pa Rrotlla.

Statusi i plotë i Milaim Zekës në facebook:

Deklarata e Rron Gjinovcit per babain e tij

Para disa ditesh, opinionisti i T7, tha se ata qe e kane votuar PDK-ne dhe Hashim Thaçin, “o jane te çmendur, o te poshter”!

Pas kesaje deklarate dolen deshmi se Hashim Thaçi i ka dhene rroge Rronit, disa vite me radhe. Dmth, Rroni eshte gatim i Thaçit.

Sot po ju sjelle nje deshmi se si babai i Rronit shoqerohej neper darka me Hashim Thaçin, dhe Sami Lushtakun!

Po du me kope qe nuk po mundem me sha. Nuk po i kuptoje keta qe reaguan kunder fjales “gernaç”?!!!

Ky ne mes Hashes dhe Samise, babai i ketije analthithesit te T7!!!


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?