Lajme

Milaim Zeka del pozitiv me Covid-19

Gazetari dhe analisti Milaim Zeka ka dalur pozitiv me Covid-19.

Lajmin e ka bërë të ditur një i afërm i Zekës, i cili ka thënë se tani për tani, gjendja e tij shëndetësore është e stabile.

“Në mengjes ka pasur temperaturë, e ka bërë testin dhe i ka dalur pozitiv. Gjendja e tij shëndetësore është tani stabile”, ka thënë i afërmi i Zekës për portalin PaRrotlla.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?