Lajme

Milaim Zeka akuzon rëndë Vetëvendesojën, e quan abuzuese e shekullit

Milaim Zeka thotë se Vetëvendosja është abuzuese e shekullit me propozimin që Murat Jashari të jetë kryeministër i një qeverie tranzitore.

Shkrimi i tij i plotë në Facebook:

VV-ja eshte abuzuese e shekullit

E fundit me Murat Jasharin. Me lujte me kete familje, vetem keta dine, munden dhe nuk turperohen!!!