Lajme

E dhimbshme: Rinor Hykolli publikon mesazhet e fundit me të ndjerin Albert Krasniqin

Ish-menaxheri i BabaStars, i cili plagosi edhe reperin e njohur shqiptar Noizy, sot është vrarë në rrugën ” Ndue Perlleshi” në Prishtinë.

Ndaj këtij aktit tragjik në Prishtinë, ku mbeti i vrarë ish-menaxheri i “Baba Stars”, Albert Krasniqi ka reaguar artistë dhe miqët e tij. Ndër ta është edhe menaxheri i Taynës Rinor Hykolli.

Ai përmes faqes së tij zyrtare në Instagram ka ndarë disa foto me Albertin si dhe bisedën e fundit të bërë me të.

LEXO EDHE:  "Deklaratat e Kurtit janë të pamatura, Lajçak e Borell nuk ia mbajnë anën Serbisë"