Lajme

“Me Çlirimtarët”, Bekim Zabergja i NISMA’s takon veteranët

Kandidati për deputet nga radhët e NISMA’s, ka zhvilluar një vizitë në OVL së UÇK’së,dhe SHIL së UQK’së, raporton Korrespodenti.

Ka publikuar foto nga takimi, ku ka thënë se janë pritur ngrohtësisht nga veteranët e UÇK’së.

“Sot, gjatë dites vizituam OVL së UÇK-së dhe SHIL së UÇK-së, ku u pritem ngohtësisht nga krerët z.Muhamet Aliu dhe z.Shaban Haliti”, ka treguar Zabergja.

Kujtojmë se Bekim Zabergja, tani është kandidat për deputet, i cili në këto zgjedhje garon me numrin 88 në listën e NISMA’s Socialdemokrate. /Korrespodenti


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?