Lajme

Masat e reja: Mbyllje totale për 12 ditë, diskutohet edhe ora policore

Nga java e ardhshme pritet që të ketë mbyllje totale për 12 ditë të gastronomisë dhe qendrave tregtare.

Në takimin që ministri Arben Vitia ka pasur me kryetarin e Shoqatës së Gastronomëve të Kosovës, Petrit Kllokoqi është diskutuar edhe ora policore.

“Gastronomia dhe qendra tregtare do të mbyllen për 12 ditë duke filluar nga java e ardhshme, teksa është diskutuar edhe ora policore por që nuk është marrë ende ndonjë vendim”, tha Kllokoqi.