Lajme

Marrin informacion për një rrahje masive, gjatë intervenimit sulmohet një polic

Nata e mbrëmshme nuk ka qenë e qetë në komunën e Fushë Kosovës. Kjo pasi që mbrëmë është raportuar për një rrahje masive në “ Lagja 29”. Gjatë intervenimit është lënduar një zyrtar policor.

“Lidhur me rastin është arrestuar njëri nga të dyshuarit dhe me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje”, theksohet në raportin 24 orësh të policisë.


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje