Lajme

Makina përplas 21-vjeçaren, detajet e para

Një aksident ka ndodhur rreth orēs 16:00, në lagjen Nr. 4 Durrës.

Një automjet me drejtues shtetasin E. P., 22 vjeç, ka përplasur shtetasen këmbësore K. D., 21 vjeçe, e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?