Lajme

Loxha, Grabovci, Llozhani dhe Doberdoli i dhanë mbështetje të forte Valon Grabovcit në garën e tij për deputet

Kandidati për deputet nga radhët e PDK’së, Valon Grabovci, sot ka zhvilluar takim me simpatizantë të partisë në fshatrat Loxhë, Grabovc, Llozhan dhe Doberdol, ku edhe ka marrë mbështetje të fortë në garën e tij për deputet në zgjedhet e 14 shkurtit, raporton Korrespodenti.

“Loxha, Grabovci, Llozhani dhe Doberdoli i dhanë mbështetje të fortë PDK-së dhe ne si kandidat për ti përfaqësuar në Rimëkëmbjen e Kosovës”, ka shkruar Grabovci në profilin e tij në facebook.

Kujtojmë se Valon Grabovci, garon në këto zgjedhje me numrin 110 në listën e PDK’së. /Korrespodenti


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?