Lajme

Lipjan/ Vetura futet në market, shikojeni se çfarë dëmi ka shkaktuar

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çasteve në Lipjan.

Një veturë është futur në një market duke shkaktuar dëme të konsiderueshme materiale.

Nuk është raportuar për të lënduar.

Policia e trafikut ka dalë në vendin e ngjarjes dhe është duke u marrë me rastin.