Lajme

LAJMI I FUNDIT: Vritet një person

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar mbrëmjen e sotme në Elbasan, ku është qëlluar për vdekje një person.

Ngjarja ka ndodhur në hyrje të qytetit të Elbasanit, pranë një karburanti. Ende nuk dihet identiteti i viktimës dhe as rrethanat se si u qëllua për vdekje.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?