Lajme

LAJMI I FUNDIT: Katër persona nga skuadra e Prishtinës përfundojnë në emergjencë

Katër persona nga stafi i Prishtinës ndodhen në emergjencë pas skandalit në Gjilan.

Armend Dallku, trajneri i Prishtinës, Atdhe Halimi fizioterapeut, Labinot Ibrahimi mbrojtës dhe Lorik Boshnjaku mesfushor.

Ja pamjet e siguruara:


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?