Lajme

Lajmërohet Dardan Molliqaj, ja çka thotë për rrahjen me Haki Abazin

Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit, Dardan Molliqaj, ka treguar çka ka ndodhur pas debatit të sotëm.

Ai ka thënë se, “asgjë nuk ndodhi jashtë studios, përveç një debati me pak tensione që ishte vazhdimësi e debatit publik”.

Sipas Molliqajt, nga Vetëvendosje ankesat e vajtimet nuk mund t’i fshehin humbjet në nivel argumentesh nëpër debate televizive.

Ja shkrimi I tij:

Asgjë nuk ndodhi jashtë studios, përveç një debati me pak tensione që ishte vazhdimësi e debatit publik.

Unë nuk i kam problem debatet televizive dhe ndjehem shumë komod t’i mbroj bindjet e mia. Nuk fshihem asnjëherë. Secilin veprim timin politik jam në gjendje ta arsyetoj deri në fund. Nuk e kam problem asnjë akuzë e sulm për veprimet e mia politike.

Ankesa e vajtimet nuk mund t’i fshehin humbjet në nivel argumentesh nëpër debate televizive.

LEXO EDHE:


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?