Lajme

Ky është njeriu i Trumpit që erdhi për ta mbështetur Veselin

Gjatë ditës u raportua se në Kosovë po vjen një njeri i afërt i Trumpit për ta mbështetur Kadri Veselin dhe agjendën e tij antikorrupsion.

Ende nuk dihet identiteti i këtij amerikani, por Indeksonline ka siguruar një fotografi të tij me Veselin dhe ai tashmë merret vesh se është në Kosovë.

Nuk dihet ende se cila do të jetë agjenda e tij dhe nëse do të marrë pjesë edhe në tubimet e Veselit me qytetarët./Indeksonline/


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?