Lajme

Ky është mjeku shqiptar që punoi 27 orë për të shpëtuar njerëz në aksidentin në Shkup

Gjatë ditës së djeshme, ndodhi një aksident i rëndë në magjistralen Shkup-Tetovë, ku vdi,qën 14 persona e u lënduan shumë të tjerë.

Doktori nga Shkupi, Ridvan Bajrami, punoi 27 orë pa ndalë për t’i ndihmuar të gjithë të aksidentuarit, shkruan Indeksonline.

Ridvani është kirurg i specializuar dhe është i njohur në Shkup për e tij profesionale./Indeksonline/