Lajme

Kuvendi i Kosovës sot do mbajë tryezë për pakon ligjore kundër korrupsionit

Në objektin e Kuvendit do të mbahet një tryezë për pakton ligjore kundër korrupsionit.

Aty do të diskutohet për këto pako, si dhe për punën e institucioneve të drejtësisë në luftën kundër krimit të organizuar dhe korrupsionit, njofton Klan Kosova.

Kjo tryezë do të fillojë nga ora 11:00.


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje