Lajme

“Kushdo që e identifikon pronarin e kësaj veture, ia dha 2 mijë euro”

Një person nga Podujeva ka kërkuar ndihmë nga qytetarët për identifikimin e një personi që dyshohet se ka kryer një vjedhje.

Sipas qytetarit L.A (emër i njohur për redaksinë) me datën 06.02.2021 ka ndodhur një vjedhje e rëndë, raporton 02Press.com

Ai ka thënë se kushdo që arrin ta identifikojë personin që drejton veturën Audi A3, ngjyrë e gjlbërt dhe me targa të huaja, të cilës i ka publikuar edhe fotografi, do të shpërblehet me vlerë monetare nga 1.500 deri 2.000 euro.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?