Lajme

Kujdes, pamje të rënda/ Brenda makinës së shpërthyer me tritol në Tiranë (VIDEO)

Këto janë pamjet rrëqethëse nga automjeti që shpërtheu pak më parë në Tiranë.

Gazeta Shqip ka siguruar pamjet e rënda nga vendi i ngjarjes ku duket i riu i plagosur brenda në automjet dhe makina e shkatërruar pothuajse plotësisht.


SHIKO VIDEON