Lajme

Kryetari Tahiri bën homazhe te lapidari i Dëshmorëve të Kombit në Vushtrri

Kryetari i Vushtrrisë, Xhafer Tahiri, së bashku me kabinetin e tij, sot bën homazhe te lapidari i Dëshmorëve të Kombit në Vushtrri.“Homazhe te lapidari i Dëshmorëve të Kombit nëVushtrri, në këtë ditë historike, bashkë me veteranët e invalidtët dhe familjete dëshmorëve të UÇK-së në Vushtrri!  Lavdi Dëshmorëve të Kombit”, ka shkruarkryetari Tahiri në profilin e tij në facebook.