Lajme

“Kryeministri Kurti i tha Vuçiqit: Ti nuk mundesh pafundësisht me lujt gugjas me Kosovë”

Gazetari Milaim Zeka ka bërë një deklaratë interesante për vendosjen e reciprocitetit për targat ndaj Serbisë nga Qeveria e Kosovës.

“Nuk është interesant ne si analistë çka o thojmë Serbisë. Ka rëndësi çka i ka thënë kryeministri i vendit, i Qeverisë, i ka thënë Serbisë dhe Vuçiqit: Ti nuk mundesh pafundësisht me vazhdu me lujt gugjas me Kosovë.”, ka deklaruar Zeka.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?