E mërkurë, 27 Maj, 2020
Lajme

“Kompromiset që do t’i bëjë Albin Kurti, trurin kanë me ua lujtë – Keni me e pa”

Kreu i Nismës Social Demokrate, Fatmir Limaj ka thënë se kryeministri Albin Kurti është i dashuruar pas pushtetit dhe këtë gjë e sheh si telashe, transmeton Periskopi.Limaj në RTK ka paralajmëruar që Kurti do të bëjë kompromise të rënda.

‘’Kompromiset që ka me i ba ky, trunin kanë me ta lujt. Se s’po hi ma fell. Keni me i pa. Do ta shohim. Do ta shohim’’, ka thënë Limaj.

‘’Majtë e djathtë kanë sha e s’kanë lanë kënd pa e marrë në gojë’’/PERISKOPI/LEXO EDHE:
"Nuk besoj se duhet të brengosemi nëse protestat do të jenë të dhunshme"