Lajme

Kolovica, Bunari i Hajratit e Xhamia e Llapit i japin mbështetje të parezervë Bujar Cakollit

Kandidati për deputet nga radhët e PDK’së, Bujar Cakolli, sot ka zhvilluar takim me simpatizantë të partisë në lagjet Kolovicë, Bunari i Hajratit dhe Xhamia e Llapit në kryeqytet, ku ka marrë mbështetje të madhe në garën e tij për deputetm, raporton Korrespodenti.

“E përmbyllëm ditën me një takim impozant me qytetarë të lagjeve “Kolovica”, “Bunari i Hajratit” e “Xhamia e Llapit” të kryeqytetit. Kudo mobilizim e përkushtim por ende nuk ka vend për ekzaltim”, ka shkruar Cakolli në facebook.

Kujtojmë se Bujar Cakolli, garon në këto zgjedhje me numrin 100 në listën e PDK’së. /Korrespodenti


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?