Lajme

KFOR përfshihet në aksident, bllokohet rruga Sllatinë-Prishtinë

Një kamion i KFOR-it është përfshirë në një aksident trafiku në rrugën Pejë – Prishtinë.

Kolona e automjeteve ishte e gjatë me kilometra derisa automjetet janë larguar nga rruga.

Policia e trafikut ka dalë në vendin e aksidentit dhe është marrë me rastin.

Nuk është njoftuar për persona të lënduar


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje