Lajme

KFOR-i i largon barrikadat në Jarinjë

Njësitet e KFOR-it janë duke qëndruar në Jarinjë, përkatësisht te vendi i njohur si Përroi i Zhazhës.

Gazetari i T7, Unitet Berisha, është duke qëndruar në vendin e ngjarjes dhe raporton se KFOR-i është duke i larguar barrikadat atje.

Më poshtë janë fotografitë nga vendi i ngjarjes.

LEXO EDHE:  E rëndë: 30-vjeçarja në Ferizaj që tenton t’i japë fund jetës, i dërgon bashkëshortit fotografi të litarit