Lajme

Këta janë dy të rinjët shqiptar që u vranë mbrëmë në Shkup

Në orët e hershme të mëngjesit, diku rreth orës 03:00 në rrugën Makedonska-Kosovska Brigada, në afërsi të pompës së benzinës “Mak Petrol” në Lagjen e Fushë Topanës ka ndodhur një përleshje e armatosur me çrrastë dy persona kanë mbetur të vrarë dy shqiptarë.

Dy viktimat janë Afrim Berisha dhe Burim Vardar, të cilët janë qëlluar në makinë. Forca të shumta policore janë në vendngjarje dhe po hetojnë rastin.

Tashmë janë publikuar edhe fotografitë e dy të rinjve shqiptarë që u vranë mbrëmë:


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?