Lajme

Këngëtarja e njohur vdes në një aksident me veturë

Një ngjarje e rëndë ka tronditur botën e muzikës country.

Këngëtarja Kylie Rae Harris, 30 vjeçe ka humbur jetën në një aksident me makinë në New Mexico.

Edhe vajza 16-vjeçare, e cila po drejtonte automjetin tjetër ndërroi jetë.

Në aksidentin që ndodhi mbrëmë u përfshinë tre makina, por njëri shoferi ia mbathi.

Përfaqësuesit e Kylie dhanë lajmin duke thënë: “Të lënduar, me duhet të konfirmojmë që Kylie Rae Harris humbi jetën në një aksident me makinë mbrëmë.

Ne nuk do të japim detaje tjera dhe do donim privatësi për familjen e saj.

Cdo njeri që e njihte Kylie e dinte sa e donte familjen dhe muzikën.”


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?