Lajme

Kadri Veseli me bashkëshortën në stadium, bëjnë edhe një video për Kombëtarën

Ish-kyetari i Kuvendit të Kosovës dhe kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës ishte i pranishëm në ndeshjen e sotme ndërmjet Kosovës dhe Çekisë, transmeton Korrespodenti

Veseli ishte i shoqëruar nga bashkëshorjta e tij

Stadiumi "Fadil Vokrri"

Forca, Kosova. Duam fitoreee!#PërkraheKosovën

Gepostet von Kadri Veseli am Samstag, 7. September 2019


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?