Lajme

Jofiel Koco: Kjo është e vërteta e fshehur e luftës Ukrainë-Rusi. Ja çfarë po ndodh

Në emisionin Kojshia Show protagonist i kësaj jave ishte Aterologu dhe Numerologu i njohur shqiptar Jofiel Koco.

Ai është pyetur nga moderatori Sadri Imeri edhe për luftën Ukrainë- Rusi, se cila është e vërteta dhe çfarë po ndodh atje.

Jofiel Koco ka hedhur drite mbi fshehtësinë e kësaj lufte.

Në minutën e 1:00 të emisionit ai zbuloi te “vërtetën” e kësaj lufte!


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje