Lajme

Ja si u sulmua studenti nga qentë te Qendra Studentore

Një student është sulmuar nga një grumbull qensh në Qendrën Studentore në Prishtinë.

Ai ka dërguar një video nga momenti kur iu vërsulën qentë.

Ky problem i qenëve endacakë është i kahmotshëm mirëpo kryetari i Prishtinës, Përparim Rama, ka premtuar se së shpejti do iu gjendet një zgjidhje.

Sipas tij, qentë endacakë duhet të sterilizihon, kastrohen dhe të ushqehen

Shiko videon KËTU

LEXO EDHE:  Doktori i njohur largohet nga QKUK-ja: Kishte mungesë respekti ndaj punës time