Lajme

Ja çfarë u ndodh ushtarëve rusë kur kapën nga ushtarët ukrainas

Mediat ukrinase vazhdojnë të publikojnë video nga lufta që po ndodh në vendin e tyre, shkruan Albanian News.

Faqja e ‘Defence Of Ukraine’ ka publikuar video, ku shihen ushtarët rusë të cilët janë zënë të gjallë në Kiev.

‘Shpërndani këtë dhe video të tjera në mënyrë që sa më shumë rusë të kuptojnë se çfarë i pret në tokën tonë.

Le ta mbrojmë Ukrainën së bashku’ shkruhet në videon e publikuar.