Lajme

Ish Presidenti Bujar Nishani: Edi Rama e Vuçiqi kthyen korigjimin e kufijve të Kosovës në tavolinë të bisedimeve – Ja faktet!

Ish Presidenti i Shqipërisë dhe njëherit Kryetari i Këshillit kombëtar të PD-së Bujar Nishani ishte mysafir në emisionin Kojshia Show ku dha një deklaratë të fortë për Edi Ramen.

Ai tha se Edi Rama bëri miqësi me Serbinë dhe harruar Kosovën.

Ja faktet dhe argumentet që jep ai.

Ndiqeni minutën 23:09 te emisionit.